П'ятниця,
28 жовтня 2016

Наші спільноти

Для лікування ускладнень грипу у столичні лікарні закупили апарати штучної вентиляції легень

Для ефективного лікування ускладнень грипу столичні лікарні забезпечено сучасними апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ).

УНИАН
За допомогою нового медобладнання лікарям вдасться мінімізувати ризики від таких ускладнень грипу, як тяжкі пневмонії / УНІАН

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на заступника голови КМДА Миколу Поворозника.

«Проаналізувавши події минулого року, коли кияни потерпали здебільшого від таких ускладнень грипу, як вірусна пневмонія, ми дійшли висновку, що апарати ШВЛ, яких у наших медзакладах було недостатньо, просто незамінні для порятунку таких хворих. Тож цього року на їх закупівлю столична влада виділила з бюджету міста понад 29 млн грн», – сказав він.

В Україну йде "гонконзький" грип: у групі ризику - малі діти

За словами Поворозника, апарати штучної вентиляції легень вже поставлено у Київські міські дитячі клінічні лікарні № 1 і № 2 та Київську міську дитячу інфекційну лікарню. На черзі відділення анестезіології та інтенсивної терапії Київських міських клінічних лікарень №№ 3, 4, 9, 17 та Олександрівської клінічної лікарні м. Києва. «Впевнений, що з новим обладнанням нам вдасться мінімізувати ризики від таких ускладнень грипу, як тяжкі пневмонії. Сподіваюся, що це також допоможе уникнути летальних випадків», – наголосив він.

У КМДА поінформували, що апарат ШВЛ здійснює примусову подачу повітря, забезпечує насичення крові киснем і видалення з легень вуглекислого газу.

В Україні розпочався новий епідемічний сезон: на ГРВІ захворіло близько 153 тис. людей

Як повідомляв УНІАН, за даними Міністерства охорони здоров‘я, цього року в Україні циркулюватимуть три штами вірусу грипу: H3N2(Гонконг), H1N1 (Каліфорнія) і вірус грипу В.

12 жовтня в Українському центрі грипу та гострих респіраторних інфекцій МОЗ повідомили, що з 3 жовтня на ГРВІ захворіло 153 тис. людей, з них 3700 госпіталізовано (75% - діти).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Здоров'я

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку