Четвер,
24 серпня 2017
Наші спільноти

Болгарія запропонувала Україні оздоровити до 300 поранених в АТО військовослужбовців

Лікування і проживання в санаторії будуть покриватися болгарською стороною.

Болгария выразила желание реабилитировать в течение двух лет до 300 украинских военнослужащих на базе санатория Министерства обороны Болгарии / Фото: УНИАН
Болгарія висловила бажання реабілітувати протягом двох років до 300 українських військовослужбовців на базі санаторію Міністерства оборони Болгарії / Фото: УНІАН

Болгарія запропонувала Україні протягом двох років реабілітувати поранених в АТО військовослужбовців на базі санаторію Міноборони.

Про це на своїй сторінці в Facebook написала народний депутат України, радник президента з гуманітарних питань Ольга Богомолець.

«Болгарія висловила бажання реабілітувати протягом двох років до 300 українських військовослужбовців на базі санаторію Міністерства оборони Болгарії. Лікування і проживання в санаторії будуть покриватися болгарською стороною. Інші витрати країна пропонує покрити за рахунок фінансових ресурсів Трастового фонду НАТО. На сьогодні місія НАТО в Україні розглядає можливість співпраці з Болгарією в даному питанні і форми фінансової участі України у реабілітації поранених», - повідомила радник, зазначивши, що переговори тривають.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку