До кінця року будуть створені Центри психологічної реабілітації військовослужбовців

17:20, 23 жовтня 2015
119 0

Військовослужбовці, які брали участь у бойових діях на сході країни, повинні пройти професійну психологічну реабілітацію і адаптуватися до мирного життя.

Участники боевых действий нуждаются в психологической реабилитации / Фото: УНИАН

Міністр оборони України Степан Полторак прийняв рішення про створення до кінця року Центрів психологічної реабілітації військовослужбовців - учасників АТО.

Про це йдеться в повідомленні на сайті Міноборони.

Такі центри будуть створені на базі: Національного військово-медичного клінічного центру "Головний військовий клінічний госпіталь", Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, Військово-медичного клінічного центру Північного регіону, Військово-медичного клінічного центру Південного регіону, Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону, Дніпропетровського військового госпіталю, Центрального військового санаторію "Хмільник", Центру медичної реабілітації та санаторного лікування «Пуща Водиця», а також Центру медичної реабілітації та санаторного лікування "Трускавецький".

"Військовослужбовці, які брали участь у бойових діях на сході країни, повинні пройти професійну психологічну реабілітацію і адаптуватися до мирного життя", - підкреслив Полторак.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter