Середа,
22 лютого 2017

Наші спільноти

Завдяки електронній системі Prozorro медустанови заощадили понад 16% коштів

Завдяки системі електронних державних закупівель Prozorro медичні установи зуміли заощадити вже більш як 16% від планової суми закупівель, що становить близько 11 млн грн, повідомив на своїй сторінці в Facebook заступник голови Міністерства економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов.

Фото: 062
Завдяки електронній системі Prozorro медустанови заощадили понад 16% від планової суми закупівель / Фото: 062

«Більш як 10% усіх закупників у пілотному проекті - це медичні установи, вони вже завершили майже 2,2 тисячі тендерів на 42,4 млн грн, ще 1 тисяча тендерів на 25 млн грн на стадії підписання контракту. Економія становить понад 16% від планової суми закупівель (майже 11 млн грн)», - йдеться у повідомленні.

Як повідомляє Нефьодов, Київська міська клініка №17 заощадила 81% коштів, купивши 740 кг перекису водню вп'ятеро дешевше - за 25 грн/кг замість очікуваних 135 грн/кг. Полтавський онкологічний диспансер заощадив 33% коштів при купівлі 191 одиниці препарату «Циспластин».

Кияни можуть дізнатися про наявність медпрепаратів у лікарнях через on-line

Як повідомляв УНІАН, за даними прес-служби Мінекономрозвитку, ухвалений Верховною Радою закон про електронні державні закупівлі дасть змогу у кілька разів збільшити економію бюджетних коштів, яка вже перевищила 500 млн грн завдяки системі Prozorro.

За словами керівника департаменту держзакупівель міністерства Олександра Стародубцева, прийняття закону в перспективі дасть змогу досягти економії бюджетних коштів до 50 млрд грн, 25 млрд з яких витрачається через неефективність процедур, а ще 25 млрд припадає на корупційну складову.

Верховна Рада 25 грудня ухвалила закон «Про публічні закупівлі», який передбачає перехід усіх державних замовників і виконавців на електронну систему до 1 січня 2017 року. Закон в обов'язковому порядку застосовується до публічних закупівель, сума яких перевищує 200 тис. грн, але не більше порогової суми, які встановлює Кабінетом міністрів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Здоров'я

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку