Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Євросоюз надає Україні 1,255 млн євро на вакцинальну кампанію проти поліомієліту

Європейський Союз надає Україні 1,255 млн євро на проведення третього раунду вакцинації проти поліомієліту, що здійснюється у співпраці з відповідними міністерствами, ЮНІСЕФ та Всесвітньою організацією охорони здоров’я (ВООЗ).

Євросоюз надає Україні 1,255 млн євро на підтримку зусиль у боротьбі проти поліомієліту / Фото: УНІАН
Євросоюз надає Україні 1,255 млн євро на підтримку зусиль у боротьбі проти поліомієліту / Фото: УНІАН

Як повідомили УНІАН у Представництві ЄС в Україні, фінансування здійснюється через Службу ЄС із гуманітарної допомоги і громадянського захисту (ЕСНО).

«Я хвалю спільні зусилля міністерств охорони здоров’я та освіти, які разом з нашими партнерами з ЮНІСЕФ і ВООЗ досягли значних успіхів у вакцинації тисяч дітей проти страшної хвороби», – підкреслив Директор з операційної діяльності ЕСНО Жан-Луї де Брувер, виступаючи в Києві.

У першому раунді додаткової вакцинації проти поліомієліту імунізували 53,7% українських дітей

Перші два раунди вакцинації проти поліомієліту відбулися в Україні 2015 року, після того, як ВООЗ підтвердила спалах цієї хвороби. Під час третього раунду, проведення якого координують ЮНІСЕФ і ВООЗ за підтримки співробітників Міністерств охорони здоров’я та освіти й науки, вакцинацію пройдуть 4,75 млн дітей у віці від 0 до 10 років.

Вакцини, які фінансуються Європейським Союзом, було доставлено у перший тиждень січня у рамках підготовки до останньої вакцинації.

Як повідомляв УНІАН, кампанію вакцинації в Україні розпочато через виявлення двох випадків захворювання на поліомієліт 1 вересня 2015 року у Закарпатській області. Вони були зафіксовані Міністерством охорони здоров’я України і підтверджені ВООЗ.

З 19 жовтня по 4 листопада в Україні відбувся перший раунд імунізації проти поліомієліту, під час якого щепленнями було охоплено близько 65% запланованого обсягу дітей.

Другий раунд тривав з 30 листопада по 13 грудня.

МОЗ планував розпочати третю хвилю імунізації дітей проти поліомієліту в Україні з 18 січня.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку