Вівторок,
19 вересня 2017
Наші спільноти

Медобладнання для діагностики ВІЛ-інфекції ТБ буде доставлено в Україну в червні

Медичне обладнання для діагностики ВІЛ-інфекції та туберкульозу буде доставлено в найближчі тижні пацієнтам України, в рамках прозорого тендерного процесу Програми розвитку ООН.

Переселенцы - это группа риска по распространению туберкулеза в Украине
Переселенці - це група ризику щодо поширення туберкульозу в Україні / Фото:УНІАН

Про це УНІАН повідомили в офісі ПРООН.

"Тест-набори для діагностики ВІЛ, антиретровірусної терапії, моніторингу ВІЛ-інфекції на суму 3 млн 755 тис. 957 доларів будуть доставлені пацієнтам України в червні 2016 року в рамках закупівель лікарських засобів і виробів медичного призначення для національних програм Міністерства охорони здоров'я. З листопада 2015 року закупівля цих ліків здійснюється ПРООН, що дало змогу українським платникам податків зекономити майже 572,5 тис.доларів. Переможцями тендерів ПРООН стали компанії: Abbot; Axygen; Beckman Coulter Int.; Becton, Dickinson and Company; Bio-Rad; ILS; МediaBioAlliance; Roche Diagnostics; Standard Diagnostics; Thermo Fisher», - йдеться у повідомленні.

Крім того, як зазначається, ПРООН завершила конкурс на закупівлю тесту діагностики туберкульозу, що буде постачатися на суму понад 536 тис. доларів від компаній Becton, Dickinson and Company, які найближчим часом підпишуть контракти.

Вимушені переселенці - група ризику щодо поширення туберкульозу в Україні

Закупівля медикаментів через ПРООН є частиною угоди, підписаної в кінці жовтня 2015 року на прохання Мінохорони здоров'я України, щоб забезпечити якість, своєчасну доставку і оптимальне ціноутворення ліків для пацієнтів по всій Україні. Ця угода буде працювати паралельно з нарощуванням потенціалу та програмою для обміну знань з метою реформування систем закупівель .

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку