Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Функції ліцензування ветеринарів передано Держпродспоживслужбі

Кабінет міністрів України визначив Державну службу України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) органом ліцензування господарської діяльності з ветеринарної практики, тоді як раніше таким органом ліцензування була нині реорганізована Державна ветеринарна та фітосанітарна служба (Держветфітослужба).

Фото УНИАН
Кабмін передав функції ліцензування ветеринарів Госпродпотребслужбе / Фото УНІАН

Відповідне рішення закріплено у постанові Кабміну № 360 від 8 червня 2016 року, опублікованій на сайті уряду.

"Прийняття постанови дасть змогу впорядкувати систему державного регулювання процедури здійснення ліцензування господарської діяльності у сфері ветеринарної медицини. Нагадаємо, що у зв'язку зі створенням Держпродспоживслужби і початком виконання нею своїх функцій та повноважень, Держветфітослужба України припинила свою діяльність", - сказано в пояснювальній записці до документа.

Довідка УНІАН. Держпродспоживслужба почала роботу в квітні 2016 року, через півтора року після прийняття рішення про її створення. Відомство взяло на себе функції, які раніше виконували Державна ветеринарна та фітосанітарна служба, Державна інспекція з питань захисту прав споживачів та Державна санітарно-епідеміологічна служба, які припиняють свою роботу.

24 лютого 2016 року Кабінет міністрів призначив головою Державної служби з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужби) колишнього заступника глави Мінагропроду Володимира Лапу.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку