Четвер,
17 серпня 2017
Наші спільноти

Новий закон забороняє ліквідацію дитячих оздоровчих закладів

Заявив Павленко

Ухвалений вчора Верховною Радою закон про оздоровлення дітей забороняє ліквідацію чи перепрофілювання відповідних закладів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, на цьому наголосив міністр у справах сім’ї, молоді та спорту Юрій ПАВЛЕНКО.

За його словами, це положення є одним за найважливіших у законі. Так, у пункті 5 статті 15 зазначено: «Засновник (власник) дитячого закладу оздоровлення та відпочинку державної чи комунальної форми власності не має права ліквідовувати його, зменшувати територію, кількість ліжко-місць, а також здавати в оренду приміщення (будівлі) для провадження не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком дітей діяльності під час їх перебування в ньому».

Ю.ПАВЛЕНКО також повідомив, що до розробки законопроекту долучались і фахівці Мінсім’ї, які безпосередньо займаються організацією оздоровлення дітей і прекрасно знають потреби цієї сфери.

Міністр також зауважив, що законом чітко розмежовано поняття відпочинку та оздоровлення дітей. Також закон передбачає розробку державних соціальних нормативів оздоровлення та відпочинку дітей, які будуть обов’язковими до дотримання оздоровчими закладами.

Ю.ПАВЛЕНКО впевнений, що завдяки прийняттю закону та деяких підзаконних актів вдасться внормувати, а відтак і суттєво покращити роботу з оздоровлення дітей.

Як повідомляв УНІАН, 4 вересня Верховна Рада України прийняла закон України «Про оздоровлення та відпочинок дітей».

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку