Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

МОЗ направить на лікування за кордон іще 21 хворого

За кордон направляються громадяни України з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку.

21 хворого взято на облік для направлення на лікування за кордон / Фото: newsru.co.il
21 хворого взято на облік для направлення на лікування за кордон / Фото: newsru.co.il

Відбулося засідання Комісії МОЗ України з питань направлення на лікування за кордон. Комісія розглянула 23 справи та прийняла рішення про постановку на облік 21 хворого, з них 11 дітей. Станом на 28 липня 2016 року на обліку перебувають 65 осіб, повідомляє сайт МОЗ України.

Як відомо, до зарубіжних клінік за програмою КПКВК 2301360 «Лікування громадян України за кордоном» направляються громадяни України для отримання медичної допомоги переважно з приводу онкогематологічних, онкологічних, нейрохірургічних, кардіохірургічних захворювань та вроджених аномалій розвитку, у разі неможливості її надання в умовах закладів охорони здоров'я України.

На лікуванні за кордоном перебувають 22 поранених у зоні АТО військовослужбовців Лікування за кордоном, як виключний захід передбачений для громадян, захворювання яких не лікуються на території України, незалежно від віку, статі, соціального походження, майнового стану, місця проживання та інших ознак.

Направлення хворих на лікування за кордон здійснюється відповідно до вимог Положення про порядок направлення громадян на лікування за кордон, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08.12.1995 № 991, та наказу МОЗ України від 17.07.2014 № 502 «Про забезпечення організації направлення громадян на лікування за кордон».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку