П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

У Мінсоцполітики обіцяють розробити постанову щодо психологічної реабілітації військових до кінця жовтня

Міністерство соціальної політики України до кінця місяця планує внести на розгляд Кабінету міністрів проект постанови про психологічну реабілітацію учасників АТО.

Минсоцполитики до конца месяца планирует внести на рассмотрение правительства проект постановления о психологической реабилитации участников АТО  / Фото: УНИАН
Мінсоцполітики до кінця місяця планує внести на розгляд уряду проект постанови про психологічну реабілітацію учасників АТО / Фото: УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив заступник міністра - керівник апарату Віктор Іванкевич під час парламентських слухань на тему: "Державні гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції, Революції Гідності та членів їх сімей: стан і перспективи".

За його словами, відомством розроблено проект постанови Кабмін "Питання психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції", яким передбачається затвердити порядок організації психологічної реабілітації та психосоціального супроводу військовослужбовців-учасників бойових дій та прирівняних до них осіб, а також звільнених з військової служби, які брали участь в АТО, чи виконували службово-бойові завдання в екстремальних бойових умовах, та деяких інших категорій населення.

З початку проведення АТО реабілітацію пройшли 2,8 тис. військовослужбовців

Іванкевич зазначив, що передбачається затвердити перелік психологічних послуг, вимоги до надавачів психологічних послуг, вимоги до закладів та установ, які мають право надавати ці послуги.

"На сьогодні цей проект пройшов широке обговорення громадськості, і ми його до кінця цього місяця маємо намір внести на розгляд Кабінету міністрів", - сказав чиновник.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку