Субота,
19 серпня 2017
Наші спільноти

Українці скоротять витрати на харчування після нового року

Поки не кризи не відчувають

Українці ще не оптимізували свої витрати на період кризи, тому скорочення витрат на продукти харчування слід чекати вже після нового року. Таку думку висловила в розмові з кореспондентом УНІАН начальник аналітичного відділу консалтингового агентства ААА Марія КОЛЕСНИК.

За її словами, українська харчова промисловість ще не повною мірою відчула на собі вплив фінансово-економічної кризи - попит на продукти харчування поки що знизився небагато.

На думку М.КОЛЕСНИК, українці ще не повністю розуміють, наскільки може затягтися криза і не оптимізували свої витрати в бік зниження. На думку експерта, ситуація зміниться після нового року. Населення навряд чи побачить перспективи зростання доходів на тлі падіння економіки, і, як наслідок, почне знижувати свої витрати, зокрема на продовольчі товари.

На думку експерта, значного зниження попиту і виробництва продуктів харчування слід чекати вже в січні-лютому наступного року.

Докладніше про те, як фінансова криза вплине на вартість продовольства для українців, читайте на сайті "УНІАН-Економіка" (http://economics.unian.net/rus/detail/361).

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку