П'ятниця,
28 липня 2017
Наші спільноти

Засідання Комітету ВР з питань охорони здоров'я не відбулося

На засіданні депутати, серед іншого, планували обговорити питання про зрив поставок ліків та витратних матеріалів для державних кардіологічних клінік, зокрема, для Інституту серця в 2016 році.

на засідання прийшли лише 5 членів комітету, а для кворуму необхідно 7 / Фото: УНІАН
На засідання прийшли лише 5 членів комітету, а для кворуму необхідно 7 / Фото: УНІАН

Засідання Комітету Верховної Ради з питань охорони здоров'я не відбулося через відсутність кворуму.

Як передає кореспондент УНІАН, на засідання прийшли лише 5 членів комітету, а для кворуму необхідно 7. Загалом до складу комітету входять 13 депутатів.

Кабмін додатково виділив 2 млрд грн на закупівлю ліків через міжнародні організації

На засіданні депутати, серед іншого, планували обговорити питання щодо зриву поставок ліків та витратних матеріалів для державних кардіологічних клінік, зокрема, для Інституту серця у 2016 році. Як заявив керівник Інституту серця Борис Тодуров, у 2016 році заклад не отримав жодних медпрепаратів.

Після цього слово взяла в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун, яка зазначила, що оскільки немає кворуму, то обговорювати будь-які питання, не маючи можливості в результаті прийняти рішення, немає сенсу. Після цього вона залишила приміщення, де мало відбутися засідання комітету.

Слід також зазначити, що на анонсоване засідання прийшло багато представників громадських організацій та журналістів.

Гройсман вважає, що нинішня команда МОЗ здатна проводити реформиОстаннім часом в Україні розгорнули інформаційну кампанію проти Супрун.

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що будуть проведені політичні консультації щодо призначення міністра охорони здоров'я, а також, що нова команда Міністерства охорони здоров’я на чолі з Супрун є абсолютно некорумпованою і здатна провести необхідні в системі зміни.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку