Кабмін скоротив перелік документів для акредитації медичного закладу

09:14, 09 лютого 2017
Країна
402

Кабінет міністрів України скоротив перелік документів, що додаються до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров'я.

УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення "Про внесення змін у додатки 1 і 2 до Порядку акредитації закладу охорони здоров’я" ухвалено сьогодні під час засідання уряду.

Читайте такожУ МОЗ заявляють, що пакет документів щодо надання первинної меддопомоги майже готовий

"Воно передбачає скорочення переліку документів, що додаються до заяви про проведення акредитації закладу охорони здоров'я. Виключаються: висновок Державної санепідемслужби, бо вона вже не існує, копія ліцензії на провадження господарської діяльності, свідоцтво про проведення атестації лабораторії і копії раніше виданих акредитаційних сертифікатів, бо вони вже є у наявності міністерства", - зазначила в.о. міністра охорони здоров'я Уляна Супрун.

Як повідомлялося, акредитацію проходять медичні заклади будь-якої форми власності один раз на три роки. Для проходження акредитації заклад має подати до акредитаційної комісії необхідні документи. Після їх аналізу експерти комісії приймають рішення: віднести заклад до відповідної категорії або відмовити в цьому.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter