Відомі українські спортсмени навчатимуть плавати дітей-сиріт

12:12, 10 лютого 2017
Країна
137

Перше відкрите заняття з плавання в рамках програми “Майбутнє залежить від нас” для дітей з прийомних родин та вихованців дитячих будинків сімейного типу проведуть відомі спортсмени.

УНІАН

Пілотна спортвина програма с плавання реалізується за підтримки неурядової благодійної організації СОС Дитячі Містечка Україна, мета якої надати можливість дітям-сиротам отримати родину.

Читайте такожДітям, які покидають інтернати, необхідна допомога в адаптації до соціуму - експерт

За словами  директора з розвитку програм «СОС Дитячі містечка» Дар’ї Касьянової, цей проект частина психо-емоційної підтримки дітей-сиріт та позбавлених батьківської опіки.

"Європейський досвід підтверждує, що для дітей, які потерпіли через жорстоке ставлення у біологічних родинах та інтернатах спортивні навантаження мають лікувальний ефект. Ми розпочнемо з занять плаванням. Далы плануэмо розвивати біг та футбол. Маємо надію, що спорт та особистий приклад олімпійських чемпіонів допоможе підліткам впоратися зі складнощами перехідного віку, а малюкам зі своїми страхами. Це дуже корисно й для прийомних батьків - як профілактика емоційного вигорання", - сказала Касьянова. 

Заняття проведе багаторазовий чемпіон світу та Європи Олег Лісогор. Кураторами спортивних програм стануть професійні тренери та зірки українського спорту.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter