Військовий госпіталь у Хмельницькому не працює вже 10 років

15:01, 14 лютого 2017
Країна
286

Виконувач обов’язків міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун вважає, що подальшу долю військового госпіталю в Хмельницькому (мікрорайон Ракове), який зараз не діє, мають вирішити в Міністерстві оборони й Міністерстві внутрішніх справ.

Фото: УНІАН

Як передає кореспондент УНІАН, про це Супрун зазначила під час спілкування з журналістами.

Читайте такожМайже 260 поранених українських військових пройшли лікування за кордоном

За її словами, рішення з цього питання має прийматися міністром оборони Степаном Полтораком і міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим.

«З іншого боку, у мирний час Міноборони планувало велике скорочення своїх закладів, у тому числі госпіталів. І причина того, що сьогодні у Хмельницькому не працює військовий госпіталь, можливо, полягає у невизначеності його подальшого призначення”, - припустила Супрун.

У коментарі кореспонденту УНІАН міський голова Хмельницького Олександр Симчишин повідомив, що військовий госпіталь з територію у кілька гектарів землі не використовується орієнтовно 10 років.

«На сьогодні Національна академія Державної прикордонної служби України ім. Богдана Хмельницького готова перепрофілювати його в реабілітаційний центр і виділяти відповідне фінансування. Необхідна згода міністра оборони», - наголосив мер.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter