Середа,
18 жовтня 2017
Наші спільноти

Наступного року тести ЗНО адаптують для дітей з вадами зору

Планується, що з’явиться елемент оцінювання нового виду діяльності, який до цього не практикувався – сприйняття мови на слух.

un.org
ести з української мови та літератури, математики та історії України адаптують для незрячих осіб / un.org

Наступного року зазнає змін зовнішнє незалежне оцінювання з іноземної мови, а тести з української мови та літератури, математики та історії України адаптують для тих, хто має вади зору.

В Україні проживає близько 3 мільйонів людей з інвалідністю - експерт

Як передає кореспондент УНІАН, про це сьогодні під час брифінгу повідомив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій.

«Що стосується тестів. Найбільша зміна очікується на наступний рік у тесті з іноземних мов. Планується, що з’явиться елемент оцінювання нового виду діяльності, який до цього не практикувався – сприйняття мови на слух. Буде окремий блок аудіювання. Крім того, передбачається, що в процесі проходження державної підсумкової атестації буде використано дворівневий тест з рівнем володіння мови Б1 та Б2. І третій елемент - ми маємо адаптувати на наступний рік тести з української мови та літератури, математики та історії України для незрячих осіб. Ця категорія не є великою, але з точки зору збереження справедливості підходу у плані рівних умов доступу до вищої освіти ,ми це маємо робити і я сподіваюсь, що ми це зробимо на наступний рік», - розповів Карандій.

Теги: діти з вадами розвитку, незрячі люди, ЗНО 2018

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку