Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Британські хірурги здійснюють 11 грубих помилок в день

Збиток здоров`ю пацієнтів

Британські хірурги щодня здійснюють в середньому 11 серйозних помилок, що завдають збитку здоров`ю пацієнтів. За останні п`ять років кількість таких помилок зросла на 28 відсотків. При цьому Національна система охорони здоров`я часто не повідомляє про подібні події, тому їх реальна кількість може значно перевищувати вказані величини. Такі дані привели на засіданні британського парламенту члени Партії ліберальних демократів, повідомляє Daily Mail.

Найбільш частими з серйозних помилок хірургів стають забуті в тілах хворих інструменти, пошкодження здорових органів при втручаннях і неправильне дозування ліків під час операцій.

Число забутих інструментів зросло за п`ять років на 13 відсотків і склало в 2008 році 722 штуки. За ті ж п`ять років хірурги стали травмувати на 33 відсотки більше здорових органів (2 817 випадків минулого року). Загальне число помилок за п`ять останніх років склало 17 921; за цей термін воно збільшилося на 28 відсотків і склало в 2008 році 4 161, або близько 11 в день.

medportal.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку