На стадіонах облаштують місця для уболівальників з вадами зору

15:32, 10 липня 2009
0 0

У Польщі на Євро-2012

У Польщі на стадіонах, де проходитимуть матчі Чемпіонату Європи з футболу 2012 року, облаштують спеціальні місця для уболівальників з вадами зору.

Як передає кореспондент УНІАН у Польщі, за даними компанії PL2012, яка координує підготовку країни до чемпіонату, такі місця були на стадіонах в Австрії та Швейцарії, які проводили Євро-2008.

Місця будуть обладнані навушниками, через які буде коментуватись хід матчів.

PL2012 планує облаштувати на чотирьох стадіонах, які прийматимуть матчі чемпіонату у Польщі, близько 50 таких місць і стільки ж - для опікунів. При цьому ці місця не будуть в одному секторі, а «розкидані» по всьому стадіону.

«Ми не хочемо, аби вони почували себе «відокремленими», - відзначила прес-секретар PL2012 Катажина МЕЛЛЕР.

Вона додала, що Польща першою вирішила не виокремлювати ці місця, і завдяки таким місцям незрячі уболівальники можуть відчути атмосферу стадіону.

За даними польського видання Gazeta Wyborcza, уболівальники з вадами зору у Польщі - не рідкість, і переважно вони приходять на матчі з радіо.

Тепер планується спеціально для них коментувати матчі у такий спосіб, аби ці люди мали краще уявлення, що відбувається на футбольному полі. При цьому професійні тренінги для коментаторів планує профінансувати УЄФА.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter