Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

На Київщині незаконно переробляли морську рибу

Протиправна схема постачання

Співробітниками СБУ викрито та припинено протиправну схему постачання, переробки та збуту на території Київського регіону недоброякісної риби.

Як повідомили УНІАН у прес-центрі ГУ СБ України у м. Києві та Київській області, спільно з представниками ветеринарної медицини та міліції, санітарно-епідеміологічної служби оперативники ГУ СБ України в м. Києві та Київській області викрили підпільний оптовий склад на одному з холодокомбінатів у Києво-Святошинському районі Київської області та запобігли появі у торговельній мережі столичного регіону неякісної продукції.

Понад 7 тисяч кілограм контрабандної морської риби невідомого походження завезли до Києва з Одеси. Автомобіль ЗІЛ, який доставив вантаж пеленгаса та судака до складських приміщень, затримали біля прохідної холодокомбінату.

Отримати недоброякісний товар без відповідних документів та ветеринарних сертифікатів якості мало одне з київських товариств з обмеженою відповідальністю, яке спеціалізується на оптовій торгівлі. У антисанітарних умовах недоброякісну промислову рибу комерсанти намагалися переробити на консерви. Безпосередньо з виробництва небезпечна продукція реалізовувалась приватним підприємцям, які збували її на території Волинської оптово-роздрібної бази та привокзальних ринках столиці.

Про виявлені порушення санітарно-гігієнічних норм при переробці рибної продукції управлінням ветеринарної медицини та СЕС Києво-Святошинського району складено відповідні приписи та акти. Недоброякісну рибу вилучено та утилізовано.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку