Вівторок,
17 жовтня 2017
Наші спільноти

Оперна співачка співає після пересадки легенів

Минуло декілька місяців

Відома американська оперна співачка повернулася на сцену опісля декількох місяців після операції по пересадці обидвох легенів, повідомляє Fox News. 28-річна Черіті  Саншайн Тиллеман-Дік (Charity Sunshine Tillemann-Dick) вперше виступила перед публікою 26 травня на саміті, організованому Клінікою Клівленда.

До початку свого захворювання володарка колоратурного сопрано Черіті Саншайн з великим успіхом виступала в кращих концертних залах США і Європи. Проте в 2004 році у 21-річної дівчини була виявлена первинна легенева гіпертензія - смертельно небезпечне захворювання, що веде до порушення кровопостачання легенів і зниження насосної функції правого шлуночка серця. Протягом декількох років співачка продовжувала концертну діяльність, борючись з прогресуючою хворобою, проте з початку 2009 року через погіршення самопочуття їй довелося відмінити близько сотні виступів.

Лікарі попередили Черіті, що її єдиним шансом на виживання є трансплантація донорських легенів. Операція була проведена дівчині у вересні 2009 року хірургами Клініки Клівленда.

Перші спроби повернутися до співу Черіті зробила через декілька тижнів після виписки з лікарні. Спочатку вона намагалася виконувати відносно нескладні джазові і фольклорні композиції. У березні поточного року співачка відновила заняття зі своїм старим викладачем і знов змогла виконати деякі твори зі свого оперного репертуару.

Перший публічний  виступ  Черіті Саншайн Тиллеман-Дік відбувся 26 травня на саміті Досвід пацієнтів, організованому Клінікою Клівленда. "Повернутися до Клівленда, щоб заспівати тут – здійснення мрії, особливо враховуючи те, що з моменту операції не минуло і року. Це диво, і я дуже рада, що можу розділити його з публікою", - заявила співачка в інтерв`ю перед виступом.

medportal.ru

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку