У Києві відбудеться акція «Світ талантів – цвіт нації»

13:45, 04 травня 2012
1 0

За сприяння фонду Ахметова

Завтра, у суботу, 5 травня 2012 року на Хрещатику та Майдані Незалежності з 12 до 22 години відбудеться масове яскраве дійство - благодійний дитячий проект «Світ талантів – цвіт нації» на підтримку Національної програми «Сирітству-ні!». Захід проводиться в рамках щорічних акцій до Дня захисту дітей, Дня матері та Міжнародного дня сім’ї.
Вже вп’яте за підтримки Міністерства соціальної політики України, Київської міської державної адміністрації, Головного управління у справах сім’ї, молоді та спорту м. Києва, дитячого фонду ООН в Україні ЮНІСЕФ відбудеться благодійний дитячий проект «Світ талантів – цвіт нації» – для обдарованих дітей різних верств населення.
Широкомасштабний дитячий проект «Світ талантів – цвіт нації» започатковано Міжнародною громадською організацією «Жінка ІІІ тисячоліття» та Фондом Ріната Ахметова «Розвиток України». Традиційно в проекті візьмуть участь діти соціальних категорій, які найбільше потребують уваги та піклування - це вихованці дитячих будинків, будинків сімейного типу з різних регіонів України.
Свято розпочнеться з особливо яскравого дійства - святкової Карнавальної ходи дитячих творчих колективів (від Бессарабської площі до Майдану Незалежності). Під час ходи відбудеться презентація усіх районів міста Києва. Її учасниками стануть кілька тисяч дітей, одягнених у яскраві костюми.
Цілий день працюватимуть розважальні та спортивні майданчики, атракціони, відбудуться змагання з міні-футболу між командами дітей – сиріт на кубок України «Україна - без сиріт» в рамках проекту «Свято футболу дає надію».
Завершиться свято Гала-концертом на Майдані Незалежності за участі талановитих дітей та відомих виконавців: гуртів «Друга ріка», «Пара нормальних», Віталія Козловського, Наталії Валевської, Василя Бондарчука, Анастасії Приходько, Влада
Ситніка, Марієтти, Стаса Шурінса.
На всіх учасників свята чекають приємні подарунки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter