П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Інститут харчової біотехнології відповідає за випробування ГМО

Постанова Кабміну

Кабінет Міністрів обрав Інститут харчової біотехнології та геноміки Національної академії наук відповідальним за випробування генетично модифікованих організмів. Про це сказано в постанові Кабміну № 761-р від 10 жовтня.

Як повідомляє прес-служби Міністерства освіти та науки, інститут займатиметься аналізом ГМО й розробкою відповідних молекулярно-біологічних методів для їхнього дослідження.

Співробітники інституту вже виконували науково-технічні проекти з розробки методів визначення якісного й кількісного вмісту ГМО-компонентів, а також розробили державний стандарт і технічні регламенти з виявлення й визначення ГМО в харчових продуктах і кормах.

Як повідомлялося, раніше Кабмін запропонував Верховній Раді встановити вміст зареєстрованих генетично модифікованих організмів у продуктах харчування на рівні понад 0,9% від загальної маси в одиниці упаковки для їхнього обов`язкового маркування.

Міністерство аграрної політики й продовольства ініціює перевірку Державною інспекцією сільського господарства насіння технічних культур на наявність генетично модифікованих організмів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку