Українка покинула в аеропорту Чилі свого 10-річного сина

10:00, 16 січня 2013
0 0

Не хотіла псувати відпустку

Чилійська поліція затримала у вівторок громадянку України, яка збиралася поїхати відпочивати на домініканський курорт Пунта-Кана і покинула свого 10-річного сина в аеропорту через проблеми з довіреністю на виліт дитини за кордон із Чилі.

Як повідомляє РІА «Новости», за даними мексиканських ЗМІ, 29-річна жінка збиралася на курорт разом зі своїм співмешканцем і трьома дітьми, одна з яких - їхня спільна дитина, а ще двоє є дітьми від перших шлюбів пари.

На кордоні з`ясувалося, що син громадянки України не може покинути країну, тому що дозвіл на виїзд оформлений неправильно і без участі біологічного батька дитини. У зв`язку з цим прикордонники не дозволили виїзд хлопчикові.

У результаті жінка залишила дитину в одному з магазинчиків в аеропорту і знову спробувала пройти контроль. Поліція звернула увагу на те, що одна дитина зникла, і забила на сполох.

Хлопчика знайшли швидко, жінка виправдовує себе тим, що зателефонувала батьку дитини з проханням забрати його з аеропорту.

Мотивувала вона своє рішення небажанням втрачати вартість путівок, яка становила близько 8,5 тис. доларів. Батько хлопчика встиг приїхати і забрати його, проте українку, яка постійно проживає в Чилі, було затримано за залишення неповнолітнього без контролю.
 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter