Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Пропонують заборонити поширювати дані про стан здоров’я

...про національність, освіту

Народний депутат України Олена Бондаренко (фракція Партії регіонів) зареєструвала у Верховній Раді проект закону “Про внесення змін до статей 8 і 11 Закону «Про інформацію» щодо мови інформації та інформації про фізичну особу”.

Про це повідомляється на сайті ВР.

Даним законопроектом передбачено, що “мова інформації визначається Законом України «Про засади державної мовної політики», міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, іншими законодавчими актами України у сфері інформації».

Крім того, передбачено, що не допускаються збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та захисту прав людини. До конфіденційної інформації про фізичну особу належать, зокрема, дані про її національність, освіту, сімейний стан, релігійні переконання, стан здоров’я, а також адреса, дата і місце народження. “Кожному забезпечується вільний доступ до інформації, яка стосується його особисто, крім випадків, передбачених законом», - зазначається в законопроекті.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку