Середа,
23 серпня 2017
Наші спільноти

Уряд розгляне питання компенсації вартості ліків для діабетиків

Пообіцяв Азаров

Уряд розгляне питання можливості реалізації ліків для людей, хворих на цукровий діабет, за схемою компенсації.

Як повідомляє сайт Кабінету міністрів, з такою ініціативою виступив прем`єр-міністр України Микола Азаров.

На своїй сторінці у Facebook М.Азаров заявив, що уряд має намір модернізувати медичну галузь для надання якісних послуг і ліків для громадян.

Прем`єр також відзначив, що в Україні функціонує ціла низка сучасних медичних установ, серед яких Національний інститут раку, а також Український науково-практичний центр ендокринної хірургії, трансплантації ендокринних органів і тканин, щодо модернізації яких він особисто ухвалював рішення.

Як повідомляв УНІАН, у 2013 році на охорону здоров`я з державного бюджету передбачено виділити 53 млрд грн. За оцінкою М.Азарова, зробленою 20 грудня 2012 року під час лекції студентам Національного медичного університету імені Богомольця в Києві, цих коштів все одно недостатньо для системи охорони здоров`я, але у зв`язку з економічною кризою це той максимум, який може собі дозволити держава за існуючих умов.

Верховна Рада 6 грудня прийняла Закон «Про Державний бюджет України на 2013 рік». Бюджет прийнято з дефіцитом на рівні 50,43 млрд грн (3,2% ВВП), доходами – 361,5 млрд грн, витратами – 411,9 млрд грн, граничним рівнем держборгу на 31 грудня 2013 року – 483 млрд грн, можливістю надання державних гарантій на 50 млрд грн.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку