Україні потрібні кошти МБРР для реформ в охороні здоров’я

14:27, 03 грудня 2013
1 0

Доручено забезпечити здійснення в установленому порядку Міністерством охорони здоров`я України заходів щодо ініціювання інвестиційного проекту з реформування системи охорони здоров`я в регіонах України, для реалізації якого передбачається залучення фінансових ресурсів МБРР...  

 Президент України Віктор Янукович доручив прем`єр-міністру Миколі Азарову провести переговори з Міжнародним банком реконструкції та розвитку про укладення угоди щодо залучення фінансових ресурсів МБРР для реалізації інвестиційного проекту з реформування системи охорони здоров`я.

 Текст відповідного доручення розміщено на офіційному сайті глави держави.
 
"Забезпечити проведення переговорів з Міжнародним банком реконструкції та розвитку стосовно укладення угоди щодо залучення фінансових ресурсів Міжнародного банку реконструкції та розвитку для реалізації інвестиційного проекту з реформування системи охорони здоров`я", - йдеться в документі.
 
При цьому Янукович доручив Азарову доповісти йому з цього питання до 15 липня 2014 року.
 
Також Азарову доручено забезпечити здійснення в установленому порядку Міністерством охорони здоров`я України заходів щодо ініціювання інвестиційного проекту з реформування системи охорони здоров`я в регіонах України, для реалізації якого передбачається залучення фінансових ресурсів МБРР. З цього питання прем`єр має доповісти до 10 грудня 2013 року.
 
Крім того, з згідно з дорученням, перший віце-прем`єр-міністр Сергій Арбузов та віце-прем`єр-міністр Костянтин Грищенко мають до 24 січня 2014 р. опрацювати разом із представниками МБРР оптимальну модель управління підготовкою та реалізацією цього інвестиційного проекту.
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter