У лікарнях Києва лишається 9 постраждалих внаслідок сутичок

12:27, 04 грудня 2013
0 0

"Швидкі" чергують щодня

На ранок сьогоднішнього дня в лікарнях Києва, що підпорядковані Департаменту охорони здоров`я столиці, залишається 9 осіб, які постраждали внаслідок сутичок, що відбувались в центрі столиці починаючи з 30 листопада.
 
Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомив сьогодні на засіданні колегії КМДА директор Департаменту охорони здоров`я Віталій Мохорєв.
 
За його словами, всі 9 пацієнтів мають ушкодження середнього та легкого ступенів. Люди перебувають на стаціонарі Лікарні швидкої допомоги, Олександрівській лікарні, а також у 18-й та 9-й лікарнях.
 
За інформацією Мохорєва, з 30 листопада загалом по медичну допомогою до бригад швидкої та у лікарні звернулось 305 осіб, з яких 120 було направлено у стаціонари.
 
“Жодного смертельного випадку в наших медичних закладах серед тих, хто звернувся за допомогою, немає”, - наголосив Мохорєв, коментуючи розповсюджену в окремих ЗМІ інформацію щодо загибелі однієї людини під час сутичок.
 
Мохорєв повідомив, що наразі щодня додатково для забезпечення меддопомоги задіяно від 6 до 12 автомобілів швидкої допомоги.
 
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter