Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Шум у вухах може бути небезпечним симптомом

Люди часто скаржаться на шум у вухах, проте мало хто через нього поспішає до лікаря. Ігнорувати цей симптом небезпечно, адже шум у вухах може бути ознакою серйозного захворювання

Вушний шум - це результат порушення притоку крові до слухового нерву через тривалий спазм судин. Коли судини звужуються, кров починає проходити через них під великим тиском, внаслідок чого з'являється резонанс, що сприймається людським вухом як шум або гул. За словами фахівців, викликати такий стан можуть запальні процеси в органах слуху, хвороби серця, шийний остеохондроз, цукровий діабет, атеросклеротичні бляшки в судинах, проблеми з нирками.

З вушним шумом можуть бути пов'язані головні болі - в цьому випадку можна бути практично впевненим в тому, що присутня прихована патологія серцево-судинної системи - хвороби та пороки серця, аритмія, гіпо - або гіпертонію.

Щоб позбутися шуму у вухах, необхідно усунути першопричину, а її пошук може зайняти досить тривалий час, бо, крім фізіологічної складової вушного шуму, є і психічна. Тому не варто зволікати з обстеженням у лікаря. Шум у вухах завжди свідчить про порушення кровообігу, а значить, може бути передвісником інсульту або інфаркту. Своєчасне лікування допоможе відновити кровотік і уникнути критичної ситуації.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку