Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Керівництво Національного інституту раку має бути змінено – глава МОЗ

kiev.vgorode.ua
kiev.vgorode.ua

Керівництво Національного інституту раку (НІР) має бути змінено.

Як передає кореспондент УНАН, про це заявив сьогодні міністр охорони здоров’я України Олег Мусій.

На його переконання, причиною конфліктів у НІР є неправильно підібраний менеджмент, який керує закладом.

«Керівництво Інституту раку не може забезпечити моральну нормальну адекватну атмосферу у цьому закладі. По перевірках, які здійснювало, зокрема, й МОЗ, є маса зловживань та порушень з боку керівництва Інституту раку. Саме тому після завершення перевірки, яка була здійснена тиждень тому (вона носила дуже вузький характер – щодо звернення до нас прокуратури Голосіївського району Києва), після висновків, саме сьогодні вже готовий проект наказу про комплексну детальну перевірку Інституту раку та його керівництва», - наголосив Мусій.

Він зазначив, що у ході попередніх перевірок керівництво Інституту раку відмовилося надавати комісії МОЗ низку економічних та фінансових документів, позаяк не було підстав та повноважень.

«Постійні конфлікти у колективі, нездатність їх унормувати, винесення це на публіку, відсутність стратегії розвитку онкологічної допомоги в Україні, яку мав би забезпечити Інститут раку, відсутність правильного економічного планування, що робити з приміщеннями, будовами, численні скарги громадян України щодо не зовсім чистих економічних стосунків, щодо вимагання хабарів та інших зловживань, скарги медиків, дають попереднє бачення, що менеджмент інституту має бути змінений», - підкреслив Мусій, додавши, що остаточні висновки, як міністр, зробить після запланованої перевірки.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку