Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

У київських школах облаштують стоматологічні кабінети

"Це не нова ідея"

У столичних школах облаштують стоматологічні кабінети. Так, у навчальних закладах, які не мали власних дантистів, з’являться абсолютно нові повноцінні стоматологічні кабінети з сучасним обладнанням. А в школах, де вони вже працюють, обладнання буде оновлене. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Віталій ЖУРАВСЬКИЙ, повідомляє прес-служба КМДА.

«Це не нова ідея, тут ми не вигадали велосипед. Ми постійно наголошуємо, що Україна повинна бути в Європі. Напевно, нам слід прагнути до європейських стандартів життя. Практично в усіх європейських школах існують процедурні стоматологічні кабінети. Колись і в деяких київських школах існували стоматологічні кабінети, але через недостатнє фінансування зараз вони здебільшого використовуються як звичайні медпункти. Наразі ми проводимо інвентаризацію шкіл, з`ясовуємо куди, скільки, та що саме потрібно направити. До 2010 року всі школи матимуть сучасні медичні кабінети», - сказав В.ЖУРАВСЬКИЙ.

Він також додав, що розглядається питання введення посади лікаря до штату навчальних закладів. Це дасть змогу попередити захворюваність та прискорити надання кваліфікованої медичної допомоги учням столичних шкіл.

 

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку