Причини набряклості повік

14:17, 18 липня 2014
6 0

Багато людей час від часу стикаються з тим, що повіки набрякають і немов «навалюються» на очі. Найчастіше такі проблеми пов'язані з наявністю надлишків рідини в організмі людини, або з алергічною реакцією. Але, так буває далеко не завжди.

До «нетипових» причин появи набряків повік можна віднести порушення в роботі шлунково-кишкового тракту. Гастроентерологи радять:

Приймаючи їжу, ретельно пережовуй кожен шматочок. Намагайся виділяти на трапезу більше часу і залишайся за столом не менше двадцяти хвилин. Необхідно максимально скоротити вживання солі. Справа в тому, що сіль утримує в тканинах нашого організму воду, що веде до появи набряків. Краще всього протягом декількох днів взагалі не вживати сіль в їжу, а потім тільки в невеликій кількості.

Для того щоб впоратися з проблемою, дуже важливо активізувати роботу нирок. Для цього необхідно щоранку, відразу після того, як прокинулися, випити склянку гарячої води.

Хорошим засобом проти набряклості повік є масаж. Зробити цей масаж дуже просто. Безіменним пальцем злегка натисни на шкіру біля внутрішнього куточка ока і ніжно масажуючи верхню повіку (трохи нижче брови) круговими рухами, рухаючись за годинниковою стрілкою. Діяти необхідно максимально акуратно, щоб не травмувати очі. Повторити п'ять разів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter