У Києві планують відкрити реабілітаційний центр для бійців АТО

09:29, 19 березня 2015
161 0

У Києві планується створити центр для реабілітації бійців АТО, у тому числі і психологічної, і зараз влада вивчають всі можливості реалізації цього проекту

Фото УНИАН

Про це заявив Київський міський голова Віталій Кличко в ефірі одного з радіоканалів, інформує прес-служба міського голови.

«Більшість хлопців, які повертаються із зони АТО, потребують лікування та подальшої реабілітації. У тому числі і психологічної. Всі, хто перебував у зоні бойових дій, стикався з колосальним емоційним навантаженням. Для реабілітації цих хлопців ми будемо залучати психологів», - зазначив Кличко.

Читайте такожЧерез війну 6 млн людей в Україні будуть потребувати психологічної реабілітації

Так, за його словами, столична влада розглядає варіанти передачі деяких комунальних санаторіїв для облаштування там центрів реабілітації для бійців АТО.

«Також одне з ключових питань для хлопців, які повертаються зі сходу країни, - це працевлаштування. Служба соціального захисту взяла це питання під особливий контроль якості одного із пріоритетних. Ми розглядаємо будь-які можливості для того, щоб бійці, які до нас звертаються, могли працевлаштуватися», - додав Кличко.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter