Польща передала ліки для переселенців із Донбасу

12:15, 10 серпня 2015
107 0

Дніпропетровськ готується прийняти надані Польщею 230 тисяч євро на медикаменти для переселенців із Донбасу на території Дніпропетровської області. 

лекарства / Фото УНИАН

У місті почали видавати родинам переселенців соціальні картки, на які надходитимуть кошти, за які можна буде отримати ліки в аптеці, повідомляє Радіо Свобода.

Як наголосила голова Дніпропетровської обласної організації товариства Червоного хреста України Людмила Лашко, загалом до акції залучать понад 1200 родин внутрішньо переміщених осіб. Для участі в акції відібрали тих, хто в найбільшій скруті.

«Тяжко хворим людям, інвалідам, багатодітним сім’ям видадуть соціальні картки. Кожен місяць на них буде надходити 1 тисяча гривень для отримання ліків в аптеці», – сказала Лашко.

За її словами, проект розрахований на чотири місяці. В його рамках переселенці зможуть купувати в аптеках тільки медичні препарати – придбати, наприклад, біологічні додатки чи косметичні креми буде не можна.

Проект є результатом співпраці Дніпропетровщини, обласного комітету Червоного хреста, їхніх польських колег та МЗС Польщі.

За офіційними даними, на Дніпропетровщині зареєстровано понад 80 тисяч переселенців з Донбасу. За неофіційними, їх може бути приблизно вдвічі більше.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter