Четвер,
21 вересня 2017
Наші спільноти

Чернігівський військовий шпиталь отримав медичне обладнання

Чернігівський військовий шпиталь сьогодні отримав медичне обладнання вартістю майже 1 млн грн, придбане за кошти мешканців 67 латвійських міст.

Поранений під час АТО військовослужбовець Ігор Скляров у Військово-медичному клінічному центрі "Головний військово-медичний госпіталь" / УНІАН
Чернігівський військовий шпиталь отримав медичне обладнання вартістю майже 1 млн грн, придбане за кошти мешканців 67 латвійських міст / УНІАН

Про це УНІАН повідомили у регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України.

Згідно з повідомленням, представники латвійського Червоного Хреста спільно з Товариством Червоного Хреста України передали військовому шпиталю 3 системи штучної вентиляції легенів «Vela», 2 лампи клінічного дослідження зору SL-26 Topcon та інші медичні препарати. Вартість обладнання складає майже 1 млн грн. Крім того, доставлено ліки на суму майже 200 тис. грн. За допомогою латвійських фахівців отримане обладнання було налаштовано та підготовлено до роботи.

Волонтери передали функціональні ліжка з Чехії для українських військових госпіталів

Кошти на придбання медичного обладнання збиралися у латвійських містах. Проект ініційовано віце-президентом Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи Наталією Романовою та підтриманий головою делегації Латвії в Конгресі Андрісом Яунсленісом. Очолювана ним Асоціація муніципалітетів Латвії у червні минулого року ухвалила рішення про надання допомоги Чернігівському військовому шпиталю. У результаті 67 міст Латвії підтримали цей проект та перерахували кошти на відповідний рахунок товариства Червоного Хреста Латвії. На ці кошти й було придбано медичне обладнання та передано українському товариству Червоного Хреста.

За словами керівника Чернігівського військового госпіталю Олександра Слєсаренка, апаратура значно підвищить якість медичних послуг госпіталю під час діагностики і лікування військовослужбовців.

Він подякував за придбання медичного обладнання та висловив упевненість у продовженні співпраці між представниками латвійського й українського Червоного Хреста.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку