Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

На Волині з початку епідсезону від грипу померло 8 осіб

В Волинській області епідемічний поріг перевищено в 2,5 рази.

REUTERS
REUTERS

У Волинській області з початку епідсезону від грипу померло 8 осіб, в тому числі 4-місячна дитина та лікар-лаборант Луцької міської клінічної лікарні.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Головного управління Держсанепідслужби у Волинській області, епідемічний поріг в області перевищено в 2,5 рази. Перевищено епідемічні пороги в містах Луцьку на 43,1%, Луцькому, Горохівському, Камінь-Каширському, Ківерцівському, Ковельському, Любомльському, Старовижівському районах – більш як удвічі. Також за минулий тиждень перевищено епідемічні пороги в Любомльському, Любешівському, Шацькому та Іваничівському районах. Із початку епідсезону 2015-2016 років захворіло на грипоподібні інфекції та ГРВІ – майже 90 тис. осіб (7% від числа жителів області), з них більш як 50 тис. дітей до 17 років, або 22% дитячого населення. За цей же період госпіталізовано майже 3 тис. хворих, 70% з яких діти до 17 років.

За період епідсезону померло з підозрою на грип 8 осіб, у двох з них підтверджено вірусологічно пандемічний вірус А(H1N1). Лабораторією ДУ "Волинський обласний лабораторний центр Держсанепідслужби України" з почату епідсезону проведено вірусологічних обстежень у 110 хворих на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип. За результатами виділено від 13 хворих вірус грипу типу А(H1N1), який є домінуючим в епідсезоні 2015-2016 рр.

Як зазначається в повідомленні, у зв’язку з високим рівнем захворюваності тимчасово призупинене навчання в загальноосвітніх школах та в дошкільних навчальних закладах (всього 534 заклади, з них 395 шкіл, 115 дошкільних навчальних закладів та 24 позашкільні дитячі заклади) в містах Луцьк, Нововолинськ, Ковель та майже у всіх районах, окрім Рожищенського, Старовижівського та Любешівського. Проводиться моніторинг захворюваності в середніх навчальних закладах, ПТУ області. У жодному з них навчання не припинялося, так як відсоток хворих не перевищує 10-12%. У вищих навчальних закладах – канікули.

За даними четвертого тижня 2016 року захворіло на ГРВІ 15 730 осіб, що в 1,3 рази більше третього тижня. Протягом четвертого тижня госпіталізовано – 553 хворих (проти 366 за попередній тиждень), з них 315 (57%) – діти до 17 років. Кількість випадків тяжких гострих респіраторних інфекцій протягом четвертого тижня зросла більш як вдвічі (148 випадків проти 68).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Здоров'я

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку