Четвер,
23 лютого 2017

Наші спільноти

Донеччина: переселенці в Кураховому отримали гуманітарну допомогу

898 переселенців, з яких 121 – діти до 35 місяців, у Кураховому отримали продуктові набори. Допомогу доставила мобільна бригада Штабу Ріната Ахметова.

Ахметова / Фото: Пресс-служба Гуманитарного штаба Рината Ахметова
/ Фото: Прес-служба Гуманітарного штабу Ріната Ахметова

Раніше в місті працював стаціонарний пункт видачі Гуманітарної допомоги від штабу. Але в січні 2016 року Штаб перейшов на більш ефективний формат роботи – тепер у більшість міст на підконтрольній території Донбасу допомогу доставляють мобільні бригади. У Кураховому «мобільні» волонтери побували вперше.

За весь час роботи Гуманітарного штабу в місті було видано 29 320 продуктових наборів. Допомогу отримали найбільш соціально незахищені категорії переселенців – люди похилого віку, інваліди, багатодітні сім'ї, одинокі батьки.
Понад 400 тисяч продуктових наборів у лютому доставив на Донбас штаб Ахметова

«Курахове розташоване в 30 кілометрах від лінії фронту, але при цьому живе цілком звичайним життям. Звуки стрілянини і вибухів тут чути лише здалеку. Тим не менш, в місті відчувається напруга, страх, тривожність, – розповідає Євгенія Рзаєва, керівник напрямку «Гуманітарна допомога» Штабу Ріната Ахметова. – З літа 2014 року в Курахове масово втікали мешканці сусідніх сіл і міст: Мар'їнки, Красногорівки, Олександрівки, Старомихайловки. Ці населені пункти на лінії зіткнення і постійно піддаються обстрілу. Жити там, як і раніше дуже небезпечно, тому переселенці не можуть повернутися додому і залишаються в Кураховому, ближче до рідних місць. Ми розуміємо, як їм важко, і продовжимо і надалі надавати допомогу».

Нагадаємо, проект мобільних бригад був запущено у травні 2015 року. Станом на 26 лютого 2016 року допомога від мобільних бригад волонтерів Гуманітарного штабу отримали понад 103 тисяч осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів

Здоров'я

loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку