П'ятниця,
20 жовтня 2017
Наші спільноти

Суд повернув у держвласність військовий госпіталь в Дніпропетровську

Позов був поданий до донецьких комерційних структур, а також до структур Російської Федерації про визнання на зазначене майно права власності держави в особі Міністерства оборони України.

военный госпиталь общей площадью 3,59 га с соответствующим имуществом стоимостью 11,83 млн грн расположен в центральной части Днепропетровска / Фото: УНИАН
Військовий госпіталь загальною площею 3,59 га з відповідним майном вартістю 11,83 млн грн розташований в центральній частині Дніпропетровська / Фото: УНІАН

Дніпропетровський Господарський суд задовольнив позов регіонального відділення Фонду державного майна про повернення в державну власність незаконно відчуженого майнового комплексу військового госпіталю в Дніпропетровську.

Як повідомили УНІАН у військовій прокуратурі Південного регіону, суд прийняв рішення 19 квітня.

«За сприяння військової прокуратури Дніпропетровського гарнізону в суді доведено право власності держави на військовий госпіталь. Позов був поданий до донецьких комерційних структур, а також до структур Російської Федерації про визнання на зазначене майно права власності держави в особі Міністерства оборони України», - йдеться в повідомленні.

За інформацією прокуратури, військовий госпіталь загальною площею 3,59 га з відповідним майном вартістю 11,83 млн грн розташований в центральній частині Дніпропетровська. Даний медзаклад забезпечує лікування військовослужбовців, зокрема, учасників антитерористичної операції на сході України.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку