У Житомирській області учнів ліцею госпіталізували через гепатит А

12:31, 19 жовтня 2016
77 0

У Черняхівському районі Житомирської області 10 учнів ліцею віком від 7 до 15 років наприкінці минулого тижня госпіталізовано з діагнозом "гепатит А".

УНІАН

Як повідомили УНІАН у прес-службі головного управління охорони здоров'я Житомирської облдержадміністрації, діти наразі знаходяться на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Житомирської обласної дитячої лікарні.

Читайте такожВ Україні до 9% населення хворіють на гепатити - головний інфекціоніст

Для локалізації та ліквідації спалаху проводиться комплекс протиепідемічних заходів. Для лабораторних досліджень в ліцеї та за місцем проживання відібрано зразки питної води, взято гігієнічні змиви з об’єктів довкілля. Проведена заключна дезінфекція, за контактними встановлено медичне спостереження.

Перебіг захворювання у хворих - легкої форми. Лікарі оцінюють стан хворих, як стабільний. "Динаміка в усіх - позитивна", - розповіли в управлінні.

Читайте такожЖитомирщина: учнів сільської школи госпіталізовано з гепатитом А

За даними прес-служби головного управління Держпродспоживслужби у Житомирській області, усі хворі - учні Зороківського ліцею Черняхівського району. Протиепідемічні заходи у вогнищі тривають. Ситуація перебуває на контролі управління, запевняють фахівці.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter