Четвер,
19 жовтня 2017
Наші спільноти

Жителі Донбасу отримують новорічні набори від Штабу Ахметова

Новорічні набори викликали ажіотаж серед одержувачів. Люди раді, що про них подумали напередодні свята і підготували невеликий, але приємний сюрприз.

Оновлений продуктовий набір / Фото: Гуманітарний штаб Ріната Ахметова
Оновлений продуктовий набір / Фото: Гуманітарний штаб Ріната Ахметова

Як повідомлялося раніше, до Нового року Штаб Ріната Ахметова підготував для жителів Донбасу змінені продуктові набори. Їх вже встигли отримати понад 140 тисяч осіб.

За два роки війни штаб Ріната Ахметова видав жителям Донбасу 11 мільйонів наборів виживання«Ми почали видачу новорічних наборів 7 грудня. Першими їх отримали жителі Донецька. Поступово до видачі оновлених наборів приєдналися всі пункти на підконтрольній і непідконтрольній території Донбасу. У віддалені села і селища, де немає стаціонарних пунктів видачі, новорічні набори доставляють мобільні бригади», – пояснює Наталя Баришпольська, керівник напрямку «Гуманітарна допомога» Штабу Ріната Ахметова.

Для мешканців Донбасу підготовлено 560 тисяч новорічних наборів. Їх разово видадуть отримувачам гуманітарної допомоги від Штабу Ріната Ахметова.

Понад 140 тисяч дітей отримають новорічні подарунки від Ріната Ахметова«Новорічні набори викликали ажіотаж серед наших одержувачів. Люди раді, що про них подумали напередодні свята і підготували невеликий, але приємний сюрприз», ‒ розповідає Андрій Санін, керівник логістичного центру Гуманітарного штабу на «Донбас Арені».

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку