Понеділок,
23 жовтня 2017
Наші спільноти

Київрада не змогла подолати вето Кличка на рішення про обрання головлікарів медзакладів на конкурсі

Депутатам Київради під час сесії 2 березня не вдалося подолати вето міського голови Віталія Кличка, накладене на рішення «Про затвердження положення про конкурсний відбір кандидатур на посади головних лікарів закладів охорони здоров’я комунального сектору в місті Києві».

newsru.co.il
У Києві відсутнє правове регулювання прозорого відбору кандидатур на посади головлікарів / newsru.co.il

Як повідомила прес-служба київського осередку партії «Об’єднання «Самопоміч», за подолання вето проголосували 50 депутатів, втім необхідно було зібрати 2/3 голосів від загальної кількості депутатів, присутніх на засіданні.

Депутати Київради стверджують, що Кличко ветував рішення про конкурс на посади головних лікарів комунальних лікарень

«Зазначимо, що наразі в Києві відсутнє правове регулювання прозорого та чіткого порядку конкурсного відбору кандидатур на посади головних лікарів медичних закладів міста. Міський голова призначає медичних службовців на власний розсуд, що створює певні корупційні ризики. Відкритий конкурсний відбір надав би можливість допускати до управління медичними закладами високоякісних лікарів-управлінців. Зокрема, з’явилася б можливість залучення до конкурсної комісії представників громадськості, що дозволило б виключити корупційну складову з цього процесу», - йдеться в повідомленні.

У «Самопомочі» наголошують, що під час підготовки відповідного проекту рішення були прийняті та враховані зауваження, які надходили від ГО «Реанімаційний пакет реформ», головних лікарів, профспілок та незалежних експертів. Фінальний варіант документу був одноголосно підтриманий на профільній комісії Київради.

Система української медицини є корумпованою - Супрун

Як повідомляв УНІАН, Київрада 9 лютого затвердила положення про конкурсний відбір головних лікарів комунальних медичних закладів. Проект рішення підтримав 61 депутат. 15 лютого стало відомо, що Кличко ветував це рішення Київради.

У документі прописані сфера дії, вимоги до кандидатів на посади головних лікарів, формування складу конкурсної комісії, організація роботи конкурсної комісії, її повноваження, порядок і результати проведення конкурсу.

Теги: медицина Києва, Кличко, корупція в медицині

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку