На Житомирщині досі шукають двох зниклих братів

13:16, 05 березня 2013
0 0

4-річного Андрія та 3-річного Даніїла

На Житомирщині досі шукають двох зниклих братів із Радомишльського району області та зниклого хлопчика з Коростишева.

Про це кореспонденту УНІАН розповіла керівник прес-служби ДС НС Ірина Романюк.

За її словами, наразі тривають пошуки двох малолітніх братів у Радомишльському районі – 4-річного Андрія Левенчука та його 3-річного брата Даніїла. Також продовжують пошуки хлопчика з Коростишева 2003 р.н., який пішов із дому та не повернувся.

"Сьогодні розрубали лід в одному з найбільш проблемних місць на річці Мика біля села Глиниця, де найчастіше знаходять людей, що потонули. Там водолази ретельно обстежать дно річки ", - розповіла І. Романюк.

Вчора пошуки дітей тривали весь день, шукачі обійшли два найближчих до села Глиниця населених пункти — Кичкирі та Садове.

Як розповіла УНІАН керівник Відділу громадських зв`язків УМВС України в Житомирській області Алла Ващенко, до пошуку братів щодобово залучається міліція, у тому числі курсанти житомирського училища міліції, бійці спецпідрозділу «Беркут», додаткові наряди патрульної служби та військовослужбовці внутрішніх військ.

За дні пошуків правоохоронцями разом із громадою обстежено навколишню територію загальною площею понад 2 тисячі гектарів, опитано більше 400 мешканців сусідніх сіл та оглянуті 150 нежилих будинків у прилеглих населених пунктах, де могли знайти тимчасовий притулок двоє хлопчиків.

Водночас водолази продовжують обстежувати місцевий став. Площа водойми складає близько 22 га, а глибина місцями сягає 3 м. Робота ускладнюється також тим, що більша частина ставу вкрита кригою, яка не дає можливості повноцінно оглянути дно.

“На даний час розпочали зняття криги з водойми та продовжуємо пошукові заходи із залученням додаткових сил дайверів, - повідомив УНІАН начальник УМВС України в Житомирській області Анатолій Лазарев.

Правоохоронці також перевірятимуть й інші можливі версії розвитку подій.

Як повідомляв УНІАН, зниклих 28 лютого в селі Глиниця двох хлопчиків - чотирирічного Андрія та трирічного Даніїла, які грались поблизу річки без догляду дорослих, досі не знайшли, пошуки продовжуються.

Також тривають також пошуки хлопчика Дениса Саломатіна з Корстишева 2003 р.н., який пішов із дому та не повернувся.

До цього часу його місце знаходження невідоме. Хлопчик хворий на аутизм, погано розмовляє.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter