Львівський суд залишив „Доктора Пі” за гратами

16:38, 05 березня 2013
0 0

Буде утримуватися в Львівському СІЗО

Сихівський районний суд міста Львова сьогодні, 5 березня, ухвалив рішення продовжити утримання під вартою Андрія Слюсарчука, відомого як "Доктор Пі", до 11 травня.

Як передає кореспондент УНІАН, суд призначив наступне засідання у справі А.Слюсарчука з розглядом справи по суті на 14 березня.

А.Слюсарчук буде утримуватися в Львівському СІЗО.

Як повідомляв УНІАН, Кілька років тому в ЗМІ з`явилася серія публікацій про феноменальні здібності А.Слюсарчука, який відтворював по пам`яті великі обсяги інформації, зокрема, 30 мільйонів цифр у числі «Пі» після коми. А.Слюсарчук також, назвавшись нейрохірургом, лікував хворих людей. Він став лауреатом Державної премії України, йому було присвоєно звання професора.

Проте в результаті розслідування газети «Експрес» з`ясувалося, що А.Слюсарчук - самозванець який не має навіть вищої освіти. За даними ЗМІ, він калічив десятки людей, зафіксовано, як мінімум, три смертельні випадки.

Стосовно А.Слюсарчука львівська міліція порушила 2 кримінальні справи - за підозрою в шахрайстві та за підозрою у використанні підроблених документів.

У жовтні 2012 року ЗМІ повідомляли, що слідство встановило, що в результаті «лікувальної практики» А.Слюсарчука, відомого як «Доктор Пі», померли шестеро осіб. Всього ж у справі проходять десять епізодів незаконної лікувальної практики.

22 січня Солом`янський районний суд Києва відхилив клопотання захисту про звільнення А.Слюсарчука під заставу в 130 тис. грн, мотивуючи в тим, що злочини, у здійсненні яких він звинувачується, є тяжкими і передбачають покарання у вигляді позбавлення волі до 10 років.

22 лютого Колегія суддів Апеляційного суду Львівської області прийняла рішення, що справа А.Слюсарчука, який звинувачується в підробці документів, шахрайстві, заподіянні тяжких тілесних ушкоджень, що спричинило смерть потерпілого та незаконній лікарській діяльності, буде слухатися у Львові.

Сьогодні, 5 березня, А.Слюсарчука привезли етапом із Києва до Львова для участі в засіданні Сихівського районного суду Львова, який розглянув питання про продовження утримання його під вартою, оскільки термін тримання його спливав 11 березня.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter