У Слов’янську працюють виїзні бригади психологів

15:45, 17 липня 2014
1 0

МОЗ України та Державна служба із надзвичайних ситуацій посилюють взаємодію з надання медико-соціальної допомоги цивільному населенню, яке знаходиться на звільнених територіях в зоні проведення антитерористичної операції

Славянск / REUTERS

Як повідомили УНІАН у МОЗ, до роботи виїзної бригади психологів ДСНС, яка працює в Слов’янську з 16 по 18 липня, залучено 20 медичних сестер для надання спільної психологічної допомоги.

Читайте такожУ Донецькій області понад половина дітей стали свідками воєнних дій

 На базі диспансерного відділення психіатрична лікарні Слов'янська розширено амбулаторний прийом громадян лікарями-психіатрами, психотерапевтом, психологами, розгорнутий денний стаціонар на 50 ліжок, у тому числі 10 дитячих ліжок. У поліклініках та сімейних амбулаторіях міста відкриті кабінети з надання психологічної допомоги та, при необхідності, спеціалізованої психіатричної допомоги.

Читайте такожЗа 8 днів військової операції 550 ізраїльтянам знадобилася екстрена психологічна допомога

Цьому передувала спільна нарада адміністрації психіатричної лікарні Слов'янська з фахівцями Державної служби із надзвичайних ситуацій, під час якої були розроблені чіткі покрокові плани взаємодії психологів ДСНС, соціальної служби міста та фахівців психіатричної служби регіону.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter