П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Китай може скасувати "політику однієї дитини"

Китайська влада може піти по шляху пом'якшення жорстких правил щодо планування сім'ї, що призведе до того, що всім китайським сім'ям буде дозволено мати двох дітей

REUTERS
REUTERS

Виступаючи на прес-конференції, прем'єр Держради КНР Лі Кецян заявив, що уряд зважує всі "за" і "проти" цього рішення, передає російська служба Бі-Бі-Сі.

Китайська влада в 2013 році змінила правило "одна родина - одна дитина", дозволивши сім'ям мати двох дітей у випадку, якщо один із батьків був єдиною дитиною в сім'ї.

"Політика однієї дитини" в Китаї до проведення реформи призводила до того, що більшість міських пар могли мати тільки одну дитини, а сільським родинам дозволялося мати двох дітей, якщо первістком була дівчинка.

Як повідомлялося, Китай упровадив політику однієї дитини на одну родину в 1970-і роки з метою стримати бурхливе зростання населення країни.

Зростання населення Китаю поступово сповільнюється, і до 2050 року більш як чверть населення країни становитимуть люди віком понад 65 років.

Першого відчутного результату політики однієї дитини Китай зазнав у 2013 році, зафіксувавши скорочення працездатного населення. З початку 2013 до початку 2015 року скорочення населення у працездатному віці становило 3,7 млн осіб.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку