Середа,
16 серпня 2017
Наші спільноти

Бездоганна чистота небезпечна для дитячого імунітету

Вчені проаналізували дані понад 9 тисяч дітей у віці від 6 до 12 років, які відвідували 19 шкіл в Нідерландах, 17 шкіл у Східній і Центральній Фінляндії та 18 шкіл в Іспанії

evrikak.ru
За словами вчених, повністю позбавлятися від мікробів не можна , а бездоганна чистота небезпечна для дитячого імунітету evrikak.ru

Батьків учасників попросили заповнити анкети про захворюваність їхніх дітей за 12 місяців, зокрема, на грип, ангіну, синусит, бронхіт, отит і пневмонію, пише meddaily.ru.

Крім того, дослідники з'ясували, що  батьки прибирали житла з хлоркою, як мінімум, раз в тиждень. Дослідження показало, що найчастіше хлоркою користувалися в Іспанії (72% респондентів), а найрідше - у Фінляндії (7% опитаних). В іспанських школах підлоги мили з хлоркою, а у фінських - ні.

Солодощі корисні для здоров'я

У всіх трьох країнах кількість і частота інфекцій були вищою серед тих дітей, чиї батьки регулярно користувалися хлоркою для прибирання будинку. Відмінності виявилися статистично значущими для грипу, ангіни і будь-яких інфекційних захворювань. За словами вчених, повністю позбавлятися від мікробів не можна. Бездоганна чистота небезпечна для дитячого імунітету.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку