Понеділок,
21 серпня 2017
Наші спільноти

Інфрачервоне світло позитивно впливає на мозок

Вчені стверджують, що світло допомагає ветеранам з синдромом війни в Перській затоці

Фото: newsru.co.il
МРТ-сканування мозку учасників показало, що світло сприяло вивільненню оксиду азоту поряд з ділянкою впливу Фото: newsru.co.il

До симптомів цього синдрому належать пригнічений стан, стомлюваність, головний біль, безсоння, послаблення пам'яті і розосередження уваги. У дослідженні взяли участь 160 осіб, розповідає meddaily.ru.

Учасники носили шолом зі світлодіодами, що випромінює на шкіру голови червоне світло і світло близьке до інфрачервоній ділянці спектра. Крім того, світлодіоди поміщали у ніздрі, щоб світ проник в більш глибокі структури мозку. Лікування абсолютно безболісне. Воно займає близько 30 хвилин. У нетрадиційній медицині світло давно використовується для загоєння ран і зняття больових відчуттів.

МРТ-сканування мозку учасників показало, що світло сприяло вивільненню оксиду азоту поряд з ділянкою дії. Завдяки цьому покращується кровотік. Також світло впливало на ушкоджені клітини мозку, зокрема, на їх мітохондрії. Вони починали виробляти більше АТФ. Вчені вважають, що така терапія може позбавити когнітивних порушень.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку