Неділя,
20 серпня 2017
Наші спільноти

У США планують призначати протипухлинну терапію при генетичній мутації

Національний інститут раку США планує провести масштабні дослідження можливості призначення протипухлинної терапії на основі інформації про онкогенну генетичну мутацію, а не на даних про вже хворий орган.

Фото: УНИАН
Результати дослідження допоможуть пацієнтам з рідкісними видами пухлин, від яких в даний час немає специфічної терапії. Фото: УНІАН

Для участі в КД буде набрано близько 3 тис. пацієнтів, пише Ремедіум.

В рамках дослідження NCI-MATCH, вчені мають намір секвенувати зразки пухлин 3 тис. пацієнтів, у яких не було відповіді на щонайменше одну протиракову терапію. Із загального числа учасників буде відібрано тисяча осіб з мутаціями, що найбільш точно відповідають специфіці 20 ген-спрямованих лікарських препаратів, чия ефективність буде оцінюватись КД Учасники будуть поділені на групи за типом мутації (а не по виду раку) і пройдуть специфічну протипухлинну лікування. Відомо, що серед препаратів є схвалені як лікарські засоби, так і експериментальні розробки.

Листя гібіскуса вбивають ракові клітини

Результати дослідження, можливо, допоможуть пацієнтам з рідкісними видами пухлин, від яких в даний час немає специфічної терапії. Вчені підкреслюють, що різні типи раку можуть розвиватися через одну й ту ж генетичну мутацію.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку