П'ятниця,
18 серпня 2017
Наші спільноти

Перше враження про людину - найправильніше

Емпатія підвищує точність інтуїтивних суджень. Фахівці радять дивитися на позу людини, зовнішній вигляд, слухати голос і спостерігати за емоціями

Специалисты советуют доверять первому впечатлению о человеке / Фото: Compassionate Eye Foundation | Lifesize | Getty Images
Фахівці радять довіряти першому враженню про людину / Фото: Compassionate Eye Foundation | Lifesize | Getty Images

Зокрема, на інтуїцію варто покладатися продавцям. Це допоможе значно збільшити продажі. До такого висновку прийшли дослідники з Техаського християнського університету, Тулейнського університету і Університету Х'юстона, розповідає meddaily.ru з посиланням на Science World Report.

Вчені проаналізували дані, зібрані в 4 магазинах матраців. Фахівці зосередилися на інтуїтивних і аналітичних судженнях продавців про покупців. Дослідники оцінили, наскільки точними були інтуїтивні судження продавців про людей, що прийшли в магазин, до взаємодії з ними.

Дослідження показало: продавці, які керувалися першим враженням, краще розуміли, що потрібно покупцеві. Вони були успішнішими за тих, хто ретельно обдумував свої судження про людину. Емпатія підвищувала точність інтуїтивних суджень. Фахівці радять продавцям дивитися на позу, зовнішній вигляд, слухати голос і спостерігати за емоціями клієнта.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку