Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Депресія і серцево-судинні захворювання взаємопов'язані - медики

Фахівці з Американської кардіологічної асоціації проаналізували дані багаточисленних досліджень.

Фото: igrymalysham.ru
У підлітків з депресією і біполярним афективним розладом більше факторів ризику серцево-судинних захворювань / Фото: igrymalysham.ru

Вони з'ясували, що у підлітків з депресією і біполярним афективним розладом більше факторів ризику серцево-судинних захворювань. Зокрема, мова йде про високий артеріальний тиск, високий рівень холестерину, ожиріння та цукровий діабет 2 типу, пише meddaily.ru.

Дослідження 2011 року, в якому взяли участь понад 7000 мешканців США молодше 30 років, показало: у молодих жінок депресія і спроба суїциду стояли на першому місці серед чинників ризику смерті від хвороби серця, викликаної звуженням і закупоркою артерій. У чоловіків цей фактор виявився на 4 місці.

Схильність до депресії у дітей можна визначити по очах

За словами дослідника Бенджаміна В. Гольдштейна, в даний час молодь з розладами настрою не входить в групу ризику серцево-судинних захворювань. Між тим, хвороби серця можуть розвинутися і в молодому віці. Вчений вважає: медики повинні приділяти особливу увагу стану серцево-судинної системи молодих людей, що страждають від депресії та інші розлади настрою.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку