Вівторок,
22 серпня 2017
Наші спільноти

Чим загрожує резистентність до антибіотиків

На думку американських учених, понад 6 тисяч смертей на рік можуть бути викликані втратою ефективності антибіотиків.

062.com
Резистентність до антибіотиків може ускладнити самі рутинні операції / 062.com

Більшість цих смертей трапляються в ході процедур у проктології, у результаті хіміотерапії при раку крові і при операціях при заміні кульшового суглоба, пишуть Новини Ізраїлю.

Американське дослідження підтверджує розповсюджену теорію про те, що резистентність до антибіотиків може ускладнити навіть рутинні операції.

У Євросоюзі заборонили ліки, які проходили клінічні дослідження в GVK Biosciences

Згідно з британським дослідженням стійкі до антибіотиків інфекції – такі, як кишкова паличка, малярія і туберкульоз, - до 2050-го року будуть вбивати ще 10 мільйонів осіб на рік – більше, ніж зараз помирають від ракових захворювань.

У минулому році Всесвітня організація охорони здоров'я опублікувала звіт, згідно з яким, у всіх регіонах світу стрімко зростає стійкість до антибіотиків, які покликані боротися з Klebsiella pneumoniae – кишковою бактерією, що викликає такі захворювання, як пневмонія, сепсис, інфекції у новонароджених пацієнтів і пацієнтів реанімаційних відділень лікарень. У звіті зазначено, що в багатьох частинах світу вже стали неефективними антибактеріальні препарати для лікування інфекцій сечових шляхів.

Читайте про найважливіші та найцікавіші події в УНІАН Telegram та Viber
Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter
Читайте також
Новини партнерів
loading...

Чи подобається Вам новий сайт?
Залиште свою думку